O nás

Klid a pohoda v srdci Krkonoš

„Jsem původem z Ostravy, roky jsem lezl po horách. Nakonec jsem se ocitl v Krkonoších, kde jsem si pořídil tento dům a smečku aljašských malamutů, se kterými jsem 20 let brázdil Krkonoše. Teď už je to jen krásná historie,“ vzpomíná Tomáš Ovečka na to, jak to všechno začalo.

Vše, co potřebujete pro pobyty s rodinou či přáteli

Apartmán U Mushera se nachází ve Vrchlabí v Královéhradeckém kraji, 2,2 km od lyžařského střediska Herlíkovice. Nabízíme v něm ubytování s bezplatným wi-fi připojením, dětským hřištěm, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

v ložnici
v ložnici

K dispozici jsou dva samostatné apartmány – jeden s kapacitou 6 osob, druhý s kapacitou 3 osoby (+ dětská postýlka).

Oba apartmány mají obývací pokoj s pohovkou, kuchyň s rychlovarnou konvicí a jídelní částí a vlastní koupelnu se sprchou a fénem. Nechybí ani lednice, sporák, topinkovač a kávovar.

Ubytování U Mushera je ideální pro delší pobyt rodiny nebo přátel. Nachází se v dosahu MHD Vrchlabí a dálkových autobusů. Současně je v klidném, tichém prostředí, obklopeném zelení. K dispozici je velká zahrada s možností pohybu pro děti. Ty určitě uvítají také možnost hraní s koťaty a kůzlátky.

Když chcete splynout s přírodou

Snažíme se ve způsobu bydlení a péči o okolí domu o splynutí s přírodou, o atmosféru pohody a klidu. U Mushera jsou hosté ubytováni sami, nejsou rušeni jinými hosty.

Vnitřní úpravy a vybavení, obložení dřevem, krbová kamna, to vše navozuje dojem útulné horské chalupy. Hosté mají k dispozici domácí slivovici, ovoce ze zahrady, mohou se věnovat agroturistice.

v kuchyni
v kuchyni

Ubytování je optimální pro ty, kteří hledají samotu, klid a pohodu v přírodě, a přesto budou mít na dosah civilizaci. A protože o dovolené se má rodina věnovat sobě, je U Mushera bez TV zóna.

Volný čas mohou hosté naplnit společenskými hrami, venkovním stolním tenisem, elektronickými šipkami nebo ruskými kuželkami. Dobrodružně založení hosté mohou spát v celoročně postaveném tee pee, a prožít tak letní a zimní táboření při ohníčku pod hvězdami. Ale to ve vlastním spacím pytli a na vlastní podložce.

V létě nebo v zimě, u Mushera je krásně vždycky

V blízkosti (asi 20 min pěší chůze) se nachází letní a zimní turistické centrum Strážné, naproti sjezdovky skiareálů Bubákov a Herlíkovic. Nedaleko je restaurace Fenix, Pivovarská bašta, nebo hospůdky na Strážném.

Kolem ubytování vede turistická značka, která nás dovede přes Přední Labskou a Hromovku do Špindlerova mlýna nebo přes Výrovku na Sněžku a do Pece pod Sněžkou či na Černou horu. Protější lanovkou je možné se dopravit na hřeben Žalého a navštívit Benecko, Mísečky a celý západní hřeben Krkonoš.

okolí
okolí

V okolí je možnost zapůjčení koloběžek, kol, projížděk na koni. Je zde možnost delších výletů do Adršpašských skal, hrady Pecku, Trosky a Kost. Děti může lákat nedaleký Dvůr Králové se safari.

Při nepříznivém počasí je možné navštívit muzeum ve Vrchlabí nebo Jilemnici, výstavu KRNAP Kámen a život a řadu jiných…

Neváhejte a přijeďte, je tu nádherně!